PILNA SERVISA NEKUSTAMO ĪPAŠUMU AĢENTŪRA


Dažreiz  gribas teikt - ja vien es to būtu zinājusi agrāk... Bet nē, viss notiek savā laikā, vai ne?


Meklējot savu dzīves ceļu un īsto virzienu, izmēģināju vairākas profesijas, strādāju dažādās darbavietās, līdz nonācu pie tās, kas harmonizē ar manu būtību un netraucē ģimenes dzīvei. Man, kā mammai tas ir ļoti svarīgi.  Esmu pateicīga cilvēkam, kas iedrošināja, uzmundrināja nepadoties, nekaunēties, bet – darīt!

Vai ticat, ka man iesākumā nesanāca? Ka es kļūdījos? Jā, un ne vienu reizi vien.  Es izskatījos muļķīgi, man nebija pietiekamu zināšanu, tikai vēlēšanās. Iesākumā es pat nesapratu, ka man tas patiešām patīk – būt par nekustamo īpašumu aģenti.  Jā, jā nepārklausījāties – viss sākās ar nejaušību. Mani uzrunāja, piedāvāja pamēģināt - es neatteicos.  Noriskēju, jo neko par šo sfēru nezināju. Un, neticēsiet – savu pirmo dzīvokli es pārdevu ļoti īsā laikā. Šis fakts lika noticēt, ka man izdosies!  Tā nu jau piekto gadu es esmu nekustamo īpašumu aģente - sieviete, kura bauda arhitektūru, rada mājīgumu, un ar lielu atbildību apseko ikvienu īpašumu. Bet, vairāk par visu es priecājos par satiktajiem cilvēkiem, par viņu dzīvesstāstiem; par atklātību, uzticēšanos un drosmi. Esmu pateicīga Dievam par talantu uzklausīt un iejusties; par spēju palīdzēt.  Savā darbā satieku daudz interesantas personības, cilvēkus, no kuriem mācīties un kuros ieklausīties. Pieredze, spēja iejusties un izprast vajadzības palīdz izvēlēties konkrētam cilvēkam vai ģimenei piemērotāko dzīvesvietu. Jo es zinu, cik svarīgi ir, lai ir prieks atgriezties mājās. Ikvienai situācijai atradīšu vislabāko risinājumu. Manas prioritātes ir savstarpējā cieņa, godīgums, uzticēšanās, konfidencialitāte un laimīgs klients.

Atskatoties pagātnē, gribu teikt – esmu ļoti apmierināta. Man ir mana ģimene un darbs, ko mīlu un dzīvesvieta vienā no Latvijas visskaistākajām pilsētām – Siguldā! 

Varbūt tev ir sajūta, ka neesi īstajā vietā? Vai nevari savienot darbu ar ģimeni? Uzraksti man, es ar prieku dalīšos savā pieredzē.

Ja kāds no tev zināmajiem cilvēkiem vēlas veikt kādu darījumu ar nekustamo īpašumu – pastāsti viņam par mani!

 

Mieru un mīlestību vēlot,

Marika

t. 26185611

mailto:marikamillion@gmail.com

     

 MARIKA VANAGA

NEKUSTAMO ĪPAŠUMU AĢENTE

LATVIJAS NEKUSTAMO ĪPAŠUMU ASOCIĀCIJAS BIEDRS

LANĪDA SERTIFIKĀTA NR. A-173

0

 .